Hakkımızda

1982 yılında İzmir’de Erdal DEMİREL öncülüğünde inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan DEMİREL İNŞAAT, kuruluş tarihinden günümüze İzmir'in birçok bölgesine mimari eserler kazandırmıştır. İnşaat sektöründe bilgi birikimi ve dinamik yapısı ile ortaya koyduğu projelerle anılan DEMİREL İNŞAAT, ilk olarak 1979 yılında İzmir’de inşaat malzemeleri ticareti ile sektöre giriş yapmıştır.
Şirket kurucumuz Erdal DEMİREL bir dönem İzmir Ticaret Odası “76. Bina Yapım Ve Onarım Komitesi” Başkanlığını yürütmüş, iki dönem de meclis üyeliği yapmıştır.

İzmir’in birçok bölgesinde iş merkezleri, siteler, rezidanslar, villalar ve benzeri daha birçok büyük ölçekli projeleri gerçekleştiren DEMİREL İNŞAAT, Demirel Ailesi’nin yeni kuşak temsilcileri Hakan DEMİREL, Sibel DEMİREL ŞEBER, Artun ŞEBER’in katılımı ile yapılanmasını tamamlayarak tecrübesi ve dinamik yapısıyla inşaat sektörüne çağdaş projelerle, yeni bir soluk getirmektedir.

Üstlendiği yenilikçi projeleri ile yapı teknolojilerini en iyi şekilde kullanan, yatırımcıya değer katacak projeler üreten firmamız müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda bireylere ihtiyaçları doğrultusunda en doğru yaşam alanlarını kazandırarak, kusursuz ve mükemmelliği misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Konularında iyi yetişmiş deneyimli insan kaynağı ile çalışarak tasarımda ,üretim de,yapım da,montajda ve iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri zamanında ve kaliteli şekilde tamamlamaktır.

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yurtiçinde ve yurt dışında büyük ve üstün teknoloji bilgisi gerektiren projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmak..

İLETİŞİM

  • ER-DEM DEMİREL İNŞAAT TURİZM NAK. GIDA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ
  • Fevzi Çakmak Mah. Mehmet Efe Sk No:45/A Balçova / İZMİR

  • TEL : +90 232 278 87 40
  • FAX: +90 232 259 3147
  • E_MAIL :info@demirelinsaat.com

Demirel İnşaat © 2014 Tüm Hakkı Saklıdır

Tasarım: Promegaweb